0%
Aplicaciones de conexión universitaria
Divulgación de afiliados

Las 10 mejores aplicaciones de conexiones universitarias: ¡nuestra lista!

BeNaughty
9.3
/10
BeNaughty
bueno para Finding and dating an attractive Russian and Ukrainian ladies
calificación de servicio al cliente/servicio técnico 4.1 of 5
tasa de éxito 4.6 of 5
Together2night
9.6
/10
Together2night
bueno para Finding and dating an attractive Russian and Ukrainian ladies
calificación de servicio al cliente/servicio técnico 4 of 5
tasa de éxito 4.5 of 5

Życie studenta nie jest łatwe. Studenci często muszą przechodzić przez codzienne projekty, testy i badania. Dlatego samotnym singielom trudno jest znaleźć przypadkowe związki w rodzaju związków. Jak więc zrealizujesz swoje cele edukacyjne i nadal znajdziesz najlepszą dziewczynę do college’u? Cóż, najprostszym sposobem jest zarejestrowanie się w jednych z najlepszych aplikacji do podłączania uczelni. Poniżej zebraliśmy niektóre z najbardziej skutecznych randek w college’u.

Chcesz korzystać z aplikacji College Hookup? Oto, co musisz wiedzieć

Zanim porozmawiamy o najlepszych aplikacjach do podłączania uczelni, konieczne jest stwierdzenie, że nie wszystkie z nich skutecznie zapewniają odpowiednie połączenia dla studentów. Chociaż wielu nadal ulepsza swoje funkcje, jasne jest, że żaden nie wydaje się przebijać usług oferowanych przez Tinder and Bumble. Chociaż niektóre były nawet uważane za innowacyjne aplikacje, które mogą zrewolucjonizować serwis randkowy, wiele z nich nie istnieje już w sklepie z aplikacjami.

Tak więc, jako student, możesz zadać sobie pytanie, co sprawia, że aplikacja do podłączania do college’u jest dobra? Po pierwsze, zalecamy aplikację, która zachowuje całkowitą anonimowość wszystkich działań użytkowników. Powinien zachować doskonały poziom dyskrecji i szacunku dla tendencji randkowych swoich członków. W końcu świat randek online to trudny i ryzykowny proces, który wymaga bezpieczeństwa i wysokiego poziomu ostrożności.

Bardzo ważne jest również sprawdzenie poziomu widoczności aplikacji. Tutaj powinieneś otrzymać aplikację do podłączania uczelni, która poświęca znaczną ilość czasu i wysiłku na zachowanie bezpieczeństwa Twojego profilu. Kolejną istotną funkcją jest opcja blokowania i raportowania. Ponieważ oczekuje się, że podczas przewijania natkniesz się na „dziwaków”, wybrana aplikacja powinna umożliwiać zgłaszanie i odmawianie takim osobom dostępu do Twojego profilu.

Wreszcie, nie wybieraj aplikacji, która umożliwia wysyłanie wiadomości nawet przed dopasowaniem. Dzieje się tak, ponieważ studenci i inne osoby korzystające z internetowych platform randkowych nie chcą otrzymywać niechcianych zdjęć i SMS-ów podczas korzystania z aplikacji. Dlatego najlepsza aplikacja randkowa wymaga, aby użytkownicy wykazali swoje zainteresowania przed zainicjowaniem jakiegokolwiek kontaktu. Mając tę funkcję już na miejscu, dość łatwo jest ograniczyć wprowadzanie niechcianych obrazów i tekstów.

Lista najlepszych aplikacji do podłączania uczelni

W ostatnim czasie stało się jasne, że aplikacje do podłączania uczelni nadal zyskują na popularności w porównaniu do 10 lat temu. W przypadku studentów, te internetowe serwisy randkowe pozwoliły im nawiązać kontakt z nowymi ludźmi o tych samych pragnieniach seksualnych, gdy kontynuują naukę. Mając to na uwadze, oto nasze dziesięć najlepszych aplikacji do podłączania uczelni dla samotnych studentów szukających swobodnej, jednodniowej relacji. Spójrz!

  • Tinder
  • Bumble
  • Hinge
  • OkCupid
  • Zoosk
  • Friendsy
  • HER
  • NIENAWIŚĆ
  • Happn
  • Czułem.

Tinder

Tinder

Plusy

Szerokie członkostwo aktywnych użytkowników Tindera sprawia, że jest to jedna z najlepszych darmowych aplikacji do podłączania uczelni. Posiada również prosty interfejs użytkownika oferujący usługi dla wszystkich subskrybentów, w tym tych ze społeczności LGBTQ. Co więcej, Tinder pozwoli ci zmienić lokalizację, zwiększając w ten sposób szansę na wylądowanie w pobliżu.

Minusy

Niestety, Tinder ma słaby system szyfrowania bezpieczeństwa, co prowadzi do wielu fałszywych profili użytkowników. Niektórzy użytkownicy uważają, że jest to również powierzchowne dla osób poszukujących długotrwałych relacji. Poza tym wyświetla tylko garść informacji z twojego profilu.

Opis aplikacji

Wszyscy możemy przyznać, że Tinder jest obecnie jedną z największych aplikacji do podłączania uczelni. Zawiera ludzi szukających swobodnego romansu i poważnego lub długotrwałego związku. Tak więc, będąc najbardziej preferowaną platformą randkową, Tinder ma ogromną bazę aktywnych subskrybentów, z których wielu pochodzi ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby dołączyć do aplikacji, musisz być w wymaganym wieku, a wielu z tych subskrybentów ma od 18 do 35 lat. Członkowie ci są bardzo aktywni w wysyłaniu wiadomości i przesuwaniu w aplikacji. W związku z tym Tinder szczyci się jedną z najlepszych darmowych aplikacji do podłączania uczelni zarówno dla osób homoseksualnych, jak i heteroseksualnych.

Recenzja użytkownika

Ogólnie uważam, że dość łatwo jest znaleźć dobre połączenie na Tinderze. Musisz jednak być otwarty i otwarty na partnera, którego szukasz. Zauważyłem również, że ponieważ w aplikacji jest więcej mężczyzn niż kobiet, kobiety uzyskują szybsze dopasowania i połączenia niż subskrybenci płci męskiej. – Lana

Bumble

Bumble

Plusy

Ta niezobowiązująca aplikacja do seksu w college’u zawiera imponujące, zorientowane na użytkownika funkcje, takie jak BumbleBFF i BumbleBizz. Ponadto, w przeciwieństwie do innych aplikacji, w Bumble kobiety kontrolują wszystkie interakcje. Na szczęście Bumble jest jednym z nielicznych serwisów randkowych o równym stosunku kobiet do mężczyzn.

Minusy

Chociaż ma wiele imponujących funkcji, niestety Bumble ma kilka obszarów, nad którymi musi popracować. Po pierwsze, mecze znikają lub wygasają po zaledwie 24 godzinach. Po drugie, nie ma opcji wyszukiwania, co sprawia, że jego interfejs użytkownika jest nieco skomplikowany.

Opis aplikacji

Podobnie jak Tinder, większość subskrybentów Bumble pochodzi z USA i ma od 18 do 34 lat. Jednak w aplikacji jest więcej kobiet niż mężczyzn, głównie ze względu na liczbę przywilejów przyznanych kobietom. Na szczęście korzystanie z BumbleBFF i BumbleBizz daje użytkownikom możliwość tworzenia kontaktów biznesowych w kampusie lub poza nim.

Możesz pobrać Bumble za darmo, ale będziesz musiał przejść na wyższe konto członkowskie, aby cieszyć się wszystkimi jego funkcjami. Jest również stosunkowo łatwy w użyciu po zapoznaniu się z jego zasadami i przepisami. Na przykład rejestracja jest dość szybka, ponieważ aplikacja wymaga tylko danych konta na Facebooku lub numeru telefonu.

Recenzja użytkownika

Po kilku miesiącach korzystania z Bumble mam wrażenie, że ma dość kosztowny plan płatności. Aplikacja ma miesięczną opłatę w wysokości co najmniej 32 USD, co jest stosunkowo drogie niż inne aplikacje do podłączania dla studentów. Mimo to Bumble nadal jest jedną z niewielu bardzo dyskretnych i bezpiecznych platform randkowych lub randkowych, które „nagradzają” studentów college’u wieloma możliwościami i zabawą. – Beonka

Hinge

Hinge

Plusy

Zawias to kolejna pomocna aplikacja do podłączania uczelni z wysoką aktywnością członków. Utrzymuje imponujące standardy bezpieczeństwa, przestrzegając rygorystycznego procesu weryfikacji, aby zapewnić brak fałszywych profili użytkowników. Co najważniejsze, ma przystępny pakiet płatności, który pasuje do napiętego budżetu studenta.

Minusy

Ważną wadą, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z zawiasów, jest dość rozbudowany proces rejestracji. Po drugie, chociaż jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, Hinge nie ma wersji internetowej.

Opis aplikacji

Hinge ma blisko 5 milionów subskrybentów z całego świata, z czego co najmniej połowa pochodzi z USA. Duża część jego członków ma również od 25 do 35 lat. Osoby te to głównie młodzi ludzie poszukujący połączeń i poważnych zobowiązań.

Chociaż ta grupa wiekowa jest nieco starsza niż większość studentów, jest to jedna z najlepszych aplikacji do podłączania uczelni. To powiedziawszy, rozbudowany proces rejestracji może zniechęcić tych, którzy szukają szybkiego połączenia. Jednak po zarejestrowaniu się szybko uzyskasz połączenia dzięki funkcji „kto mnie polubił”, gdzie możesz zobaczyć tych, którzy polubili Twój profil.

Recenzja użytkownika

W Hinge możesz zgłosić każdy przypadek niewłaściwego zachowania, dotykając trzech kropek znajdujących się w prawym górnym rogu. Dotknij zgłoś, a aplikacja natychmiast odmówi tej osobie możliwości skontaktowania się z Tobą. Podsumowując, odkryłem, że aplikacja jest znacznie lepsza do znajdowania długotrwałych relacji łączących, a nie jednorazowych przygód. – Kush

OkCupid

OkCupid

Plusy

Podobnie jak inne aplikacje do podłączania dla studentów z tej listy, OkCupid ma wysoką aktywność członkowską. Podobnie wielu z tych subskrybentów pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Aplikacja ma również dużą pulę randkową, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju związków. Co więcej, ma przeciętny pakiet cenowy, który nie stanowi większego obciążenia finansowego dla studentów.

Minusy

Ma dość męczący proces rejestracji. Dzięki temu aplikacja posiada wiele niekompletnych profili. Nie uznaliśmy go również za odpowiedni dla subskrybentów płci męskiej.

Opis aplikacji

OkCupid stał się korzystną aplikacją do podłączania uczelni ze względu na swój poziom integracji i przystępne ceny. Ma prosty interfejs użytkownika, gdy wiesz, co musisz zrobić jako bezpłatny i płatny członek. Ma również intuicyjny układ bez rozpraszania procesów aplikacji, co uniemożliwi osiągnięcie celu.

OkCupid ceni bezpieczeństwo swojego użytkownika. Tutaj tylko ci, którzy cię lubią, otrzymają twoje wiadomości. Pomaga to w usuwaniu gęsiej skórki i innych irytujących użytkowników. Daje również sugestie dotyczące dopasowania w zależności od szczegółów zawartych przez Ciebie i innych członków. Pamiętaj, że im więcej informacji umieścisz, tym większe masz szanse na idealne połączenie.

Recenzja użytkownika

Dla studentów OkCupid jest doskonałym miejscem na znalezienie swobodnego romansu. Aplikacja ściśle pozbywa się przerażających i denerwujących użytkowników, dzięki czemu jest idealnym miejscem do znalezienia poważnych ludzi o podobnych poglądach. Aplikacja zachęca również użytkowników do podania wystarczających informacji na temat tego, kim są i czego szukają, aby uzyskać szybkie połączenie. – Ron

Zoosk

Zoosk

Plusy

Ta aplikacja podłączania uczelni ma bazę członków co najmniej 35 milionów subskrybentów. Oznacza to, że szanse na znalezienie najlepszego połączenia są dość szybkie. Jego członkowie pochodzą również z różnych grup o różnej seksualności, wieku, narodowości i religii.

Minusy

Niestety dla tych, którzy zdecydują się korzystać z Zoosk, będziesz musiał zapłacić, aby cieszyć się jego podstawowymi funkcjami. Niektórzy użytkownicy skarżyli się nawet na jego ograniczone sugestie dotyczące dopasowania, mimo że ma dużą bazę członków. Aplikacja nie zapewnia również informacji o randkach, jak w wersji internetowej Zoosk.

Opis aplikacji

Podobnie jak wiele innych aplikacji z tej listy, wielu jej subskrybentów to obywatele Stanów Zjednoczonych. Aplikacja zyskała popularność ze względu na ogromną pulę aktywnych członków, co zwiększa Twoje szanse na znalezienie wybranego połączenia. Ponadto stosunek samców do samic jest stosunkowo wyrównany, przy czym samce nieznacznie przewyższają samice.

W Zoosk znajdziesz członków w wieku od 25 do 35 lat, dzięki czemu jest to idealna aplikacja do swobodnego seksu w college’u. Wykorzystuje również prosty interfejs użytkownika, który jest idealny nawet dla mniej doświadczonych studentów. Wszystko jest proste, od procesu rejestracji po inne ważne funkcje, takie jak czaty, wysyłanie prezentów i wiadomości.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność, Zoosk wymaga, aby wszyscy nowi subskrybenci weryfikowali swoje konta. Możesz to zrobić za pomocą swojego konta w mediach społecznościowych i numeru telefonu. Pamiętaj, że weryfikacja profilu gwarantuje, że wszyscy członkowie otrzymują wysokiej jakości usługi randkowe lub serwisowe.

Recenzja użytkownika

Ogólnie uważam, że członkostwo premium Zoosk jest nieco kosztowne, a użytkownicy płacą 29,99 USD co miesiąc. Mimo to Zoosk jest gotowy zapewnić ci zmieniające życie doświadczenie związane z podłączeniem do college’u, jeśli chcesz dokonać tej inwestycji. Dzięki wyjątkowo dostosowanemu algorytmowi dopasowywania zapewni Ci najdokładniejsze dopasowanie. – Jude

Friendsy

Friendsy

Plusy

Wszystkie zdjęcia członków są wyświetlane w wyraźnej, wysokiej rozdzielczości. Wykorzystuje również przyjazny interfejs, dając uczniom łatwy i przyjemny czas na szukanie najbardziej odpowiedniego połączenia. Tutaj masz również możliwość wybrania osoby, z którą chcesz porozmawiać.

Minusy

Nie ma wielu czynników zniechęcających dla tych, którzy zdecydują się na korzystanie z Friendsy. Warto jednak wspomnieć, że aplikacja jest przeznaczona wyłącznie dla studentów. Dlatego jeśli szukasz połączenia dla dorosłych, Friendsy może nie być aplikacją dla Ciebie.

Opis aplikacji

Friendsy to genialna aplikacja, dzięki której możesz połączyć się z innymi studentami o tych samych pragnieniach seksualnych. Podobnie jak inne aplikacje z tej listy, założenie konta w Friendsy jest szybkie i proste. Wystarczy podać kilka szczegółów, a następnie przesłać zdjęcie, aby inni mogli Cię połączyć i rozpoznać.

Oferuje również obszerną bazę danych zawierającą informacje o innych studentach uczelni korzystających z jej usług do komunikowania się i dzielenia się swoimi pomysłami. Ten przyjazny dla użytkownika interfejs oznacza, że nie musisz szukać pomocy, aby wyświetlić określony profil, ponieważ aplikacja zapewnia opcję dynamicznego wyszukiwania, z której możesz skorzystać. Wystarczy wpisać imię osoby, a pokaże ci wszystkich członków, którzy zbliżą się do tego imienia.

Ze względów bezpieczeństwa jedną z najlepszych funkcji tej aplikacji do podłączania uczelni jest opcja anonimowego czatu. Oznacza to, że nie musisz ujawniać swojej tożsamości tym, z którymi zdecydujesz się porozmawiać, próbując ustalić najlepsze połączenie. Innym ważnym czynnikiem jest to, że jest w 100% darmowy, mimo że ma różne funkcje premium. Tutaj nigdy nie zapłacisz nic za subskrypcję!

Recenzja użytkownika

Po 2 miesiącach korzystania z Friendsy uważam, że jednym z najlepszych doświadczeń w aplikacji jest to, że pozwala wybrać, z kim chcesz porozmawiać. Ta funkcja dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa, ponieważ zachowuje Twoją prywatność w Internecie. Podobnie możesz utworzyć aplikację, która będzie wyświetlać wszystkie profile członków, zwłaszcza tych uczących się w określonej instytucji edukacyjnej. – Mitchel

HER

HER

Plusy

Nieograniczone i bezpłatne wiadomości HER sprawiają, że jest to zaufana aplikacja do podłączania uczelni, zwłaszcza wśród członków społeczności LGBTQ. Dodatkowo wszystkie profile mają atrakcyjne zdjęcia, a dopasowania są oparte na preferencjach wiekowych i lokalizacji. Aplikacja wykorzystuje również aktywne konta w mediach społecznościowych do weryfikacji nowych subskrybentów.

Minusy

Możesz wysyłać tylko swoje mecze i wiadomości znajomych. Aplikacja jest podatna na opóźnienia i możesz zarejestrować się tylko za pomocą kont na Instagramie i Facebooku. Brakuje również funkcji wyszukiwania ręcznego.

Opis aplikacji

HER to geospołeczna aplikacja mobilna skoncentrowana na oferowaniu studentkom queer i biseksualnych najlepszych usług randkowych lub randkowych. Po rebrandingu w 2015 roku HER stała się jedną z najbardziej preferowanych obecnie aplikacji do podłączania uczelni. Na przykład obecnie oferuje kanał informacyjny i sieć mediów społecznościowych dla wszystkich kwestii związanych z LGBTQ i rozrywką.

Teraz rejestracja na HER jest bezpłatna i prosta. Niestety, będziesz musiał podać dane swojego konta na Instagramie i Facebooku, co może być dość trudne. Mimo to jego ceny są niskie w porównaniu do innych aplikacji z tej listy. Tutaj zapłacisz tylko 14,99 USD miesięcznej subskrypcji.

Ma intuicyjny poziom projektowania dla szybkiego procesu nawigacji, koncentrując się na oferowaniu przyjaznej dla użytkownika aplikacji. Chociaż może wystąpić jeden lub dwa przypadki opóźnień w aplikacji, nie jest to poważne i jest powszechne nawet na innych podobnych platformach randkowych. Co najważniejsze, aplikacja jest zobowiązana do zapewnienia bezpieczeństwa działań użytkowników w Internecie.

Recenzja użytkownika

Imponujące w tej aplikacji jest to, że chociaż musisz podać swoje dane na Instagramie i Facebooku, ONA nigdy nie udostępni ani nie opublikuje niczego na tych kontach. Tylko jego subskrybenci mogą zobaczyć, czy i czy korzystasz z jego usług randkowych. Co więcej, nie jest przeznaczony wyłącznie dla studentów, ale oferuje również kobietom ze społeczności LGBTQ szansę na zabawny, swobodny romans. – Stella

NIENAWIŚĆ

NIENAWIŚĆ

Plusy

Ta aplikacja do podłączania uczelni ma unikalną metodę dopasowywania członków za pomocą rzeczy, których oboje nienawidzą. Te irytujące i niechciane reklamy go nie psują. Co więcej, korzystanie z internetowych serwisów randkowych jest bezpłatne.

Minusy

Użytkownicy skarżyli się na stosunkowo skąpe informacje o profilu. Czują też, że aplikacja czasami się opóźnia. Inni po prostu nie zgadzają się z faktem, że subskrybentów jest więcej mężczyzn niż kobiet.

Opis aplikacji

Ci, którzy zdecydują się na użycie HATER, mają często od 18 do 34 lat. Wielu z nich pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a tylko nieliczni z innych krajów. HATER jest popularny wśród młodych dorosłych, którzy lubią otrzymywać mecze w zależności od tego, czego najbardziej nienawidzą i kilku rzeczy, które lubią. To sprawia, że jest to jedna z najbardziej niezawodnych darmowych aplikacji do podłączania uczelni.

Oferuje zabawne i wyjątkowe podejście do łączenia, dzięki czemu jest odpowiedni dla zwykłego studenta. Nie ma tu presji, aby znaleźć partnera, więc możesz się zrelaksować i pozwolić, by zobaczyła Cię idealna osoba. Jednak jego niekompletne profile pozostawiają wiele pytań, jeśli chodzi o poziom bezpieczeństwa. Podobnie, będąc całkowicie bezpłatną usługą, oszukańcze osoby mogą zdecydować się na rejestrację w swoich złych zamiarach.

Recenzja użytkownika

Nie ma wątpliwości, że HATER ma unikalny sposób na znalezienie szybkiego dopasowania na podstawie rzeczy, których nienawidzisz. Uważam, że jest łatwy w użyciu, zwłaszcza jeśli jesteś studentem college’u, który poważnie potrzebuje połączenia. Chociaż mogą występować problemy z bezpieczeństwem w niekompletnych profilach użytkowników, jest to bardzo dyskretna platforma, która nie ujawni twoich działań online. – Lucy

Happn

Happn

Plusy

Aplikacja jest łatwa do zarejestrowania, użytkowania i oferuje doskonałe zapobieganie i moderowanie wszystkich kont botów. Chociaż możesz korzystać z aplikacji za darmo, oferuje ona niedrogie opcje płatności. Możesz nawet kupić dodatkowe funkcje aplikacji osobno, bez konieczności rejestracji w celu uzyskania pełnego płatnego członkostwa.

Minusy

Niestety, Happn nie jest powszechną i popularną aplikacją do seksu w college’u, w przeciwieństwie do innych na tej liście. Nie oferuje dopasowania opartego na zgodności ani osobowości. Niektóre z jego najbardziej ekscytujących funkcji są zamknięte w bramce płatniczej.

Opis aplikacji

Chociaż jest dość młody, Happn ma wiele do zaoferowania. Jego baza użytkowników to młode pokolenie osób obeznanych z technologią, co oznacza, że wskaźnik odpowiedzi jest prawie natychmiastowy. Wszystkie jego funkcje są doskonale użyteczne, chociaż będziesz musiał zapłacić, aby cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Jest również uważane za najlepsze miejsce dla tych, którzy chcą spróbować nowych rzeczy, takich jak ciekawscy studenci.

Rejestracja tutaj jest również niezwykle łatwa. Po pobraniu aplikacji ze sklepu z aplikacjami możesz zarejestrować się przy użyciu numeru telefonu, konta e-mail, a nawet identyfikatora Apple ID. Ze względów bezpieczeństwa lepiej jest zarejestrować się przy użyciu konta Google utworzonego specjalnie dla aplikacji. Równie ważne jest również unikanie łączenia aplikacji z kontami w mediach społecznościowych. Jeśli chodzi o pakiety cenowe, Happn oferuje stosunkowo przystępne płatności w wysokości co najmniej 24 USD miesięcznie.

Recenzja użytkownika

Używam Happna od kilku miesięcy i uważam, że jest dość skuteczny w rzucaniu użytkownikom swobodnego rzucania. Ma również unikalną darmową wersję, ale studenci mogą korzystać z jej płatnych funkcji. Dobrymi przykładami są opcja nieograniczonej liczby polubień, tryb niewidzialności i FlashNotes. – Linda

Feeld

Feeld

Plusy

Aplikacja jest niezwykłym sposobem odkrywania twoich seksualnych peryferii i unikalnych preferencji. Korzystając z tej usługi aplikacji do podłączania uczelni, możesz nawet połączyć profile z potencjalnym partnerem lub połączeniem. Ponadto posiada intuicyjny i przejrzysty interfejs.

Minusy

Ma niewielką pulę aktywnych subskrybentów. Odkryliśmy nawet, że spotkanie z kimś na Feeld może być trudnym procesem. Niektórzy użytkownicy również nie są z tego zadowoleni, ponieważ wylogowuje ich, przez co tracą ważne powiadomienia o meczach.

Opis aplikacji

Wielu uważa tę aplikację do podłączania uczelni jako najlepsze miejsce, aby uzyskać dobry trójkąt. W pewnym momencie nazwano go nawet „Tinderem trójkątów”. Ostatnio przekształcił się w niezawodną platformę do swobodnych i krótkoterminowych relacji z ponad 18 tożsamościami seksualnymi w trakcie selekcji.

Studentom szukającym takich przypadkowych spotkań, Field oferuje jeden z najlepszych poziomów dyskrecji, zachowując prywatność wszystkich działań online. Na przykład możesz zachować poufność swoich działań online przed rodziną i przyjaciółmi, którzy mogą korzystać z aplikacji. Znana jest również z tanich subskrypcji członkowskich za jedyne 8,00 USD miesięcznie.

Recenzja użytkownika

Ogólnie rzecz biorąc, studenci mogą nadal korzystać z najlepszych funkcji Feeld, nawet bez płatnej subskrypcji. Dobrym przykładem jest system geolokalizacji, który pomaga członkom błyskawicznie znaleźć odpowiedniego partnera na ich terenie. W każdym razie ma ponad 500 000 subskrybentów, co ułatwia i przyspiesza zabawę w dowolnym momencie. – Fred

FAQ

Czy korzystanie z aplikacji do podłączania uczelni jest bezpieczne?

Aplikacje do podłączania uczelni oferują samotnym singlom prostą metodę poznawania interesujących i ekscytujących ludzi. Musisz jednak wybrać usługę łączenia uczelni, która zapewni dyskretne sprawy online. Hakerzy, niechciani znajomi i członkowie rodziny nie powinni mieć dostępu do Twoich prywatnych danych. Na szczęście wiele aplikacji do podłączania uczelni przestrzega ścisłej polityki prywatności i bezpieczeństwa.

Czy są jakieś darmowe aplikacje do podłączania uczelni?

Samotni singli z całego świata pobierają aplikacje do podłączania, aby znaleźć jednonocną lub długoterminową randkę. Możesz pobrać te aplikacje za darmo z Google PlayStore. Oprócz funkcji bezpłatnej wersji, wiele z nich ma plan płatności. Jako student wybierz ten z najbardziej przystępnym planem płatności.

Jak mogę wybrać najlepsze aplikacje do podłączania uczelni?

Dobre połączenie w college’u powinno mieć najlepsze funkcje komunikacji i kojarzeń. Musi być również bardzo dyskretny, szybki i łatwy w użyciu. Upewnij się, że ma również bezpłatną wersję, która umożliwia poruszanie się po platformie przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności. Co najważniejsze, aplikacja powinna przestrzegać wszystkich przepisów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa użytkowników.

Czy aplikacje College Hookup różnią się od zwykłych aplikacji randkowych?

Podczas korzystania ze zwykłej lub standardowej aplikacji randkowej głównym celem jest uzyskanie długotrwałego związku miłosnego, który może prowadzić do małżeństwa. Jednak w tych aplikacjach do podłączania uczelni główną ideą jest znalezienie krótkoterminowych, swobodnych romansów, aby po prostu dobrze się bawić. Jeśli jest to miłość, której szukasz, te aplikacje do podłączania mogą nie być idealnym wyborem. Zamiast tego zasubskrybuj aplikację do podłączania uczelni, jeśli potrzebujesz emocji, które może przynieść tylko jedna noc.

Jak mogę znaleźć aplikacje do podłączania uczelni w pobliżu?

Nie zawsze łatwo jest znaleźć najlepszą aplikację do podłączania uczelni. Od wadliwych stron internetowych po drogie, uzyskanie najlepszego serwisu randkowego może być czasochłonne. Dobrą rzeczą jest to, że niektóre z najlepszych aplikacji do podłączania uczelni to tylko kilka kliknięć. Możesz je pobrać z AppStore swojego urządzenia i zacząć wchodzić w interakcje z samotnymi singlami o podobnym umyśle w mgnieniu oka!

Otros artículos que te pueden gustar
Enviar una opinión
Valoración:

Los mejores sitios web de citas

Together2night
9.6
/10
9.6
Leer
Onenightfriend
9.3
/10
9.3
Leer
FlirtyMature
8.1
/10
8.1
Leer
BeNaughty
9.3
/10
9.3
Leer